Kadrovi i sektori

 Direktor NAK
Gdin. Lah Nitaj

Office:  + 381 (0)38/212-596
Fax:      + 381 (0)38/213-433
Email: Lah.nitaj@rks-gov.net

Adresa: 
Qendra e Studentëve
Rr. "Agim Ramadani"
10000 Prishtinë
Kosovë



Administrativni Asistent
Gos. Donjeta Nimani


Kancelarija:  + 381 (0)38/212-596
Faks:      + 381 (0)38/213-433
Email: Donjeta.nimani@rks-gov.net

Adresa: 
Qendra e Studentëve
Rr. "Agim Ramadani"
10000 Prishtinë
Kosovë


Sektor za Standarde 
Gos. Bleta Kadriu

Stručnjak za standarde

Kancelarija:  + 381 (0)38/211 - 992
Faks:      + 381 (0)38/213-433
Email: Bleta.kadriu@rks-gov.net

Adresa: 
Qendra e Studentëve
Rr. "Agim Ramadani"
10000 Prishtinë
Kosovë



Sektor za Obezbeđivanje Kvaliteta

Gdin. Avni Gashi 
Stručnjak za obezbeđivanje kvaliteta

Kancelarija:  + 381 (0)38/219-517
Faks:      + 381 (0)38/213-433
Email: Avni.gashi@rks-gov.net

Adresa: 
Qendra e Studentëve
Rr. "Agim Ramadani"
10000 Prishtinë
Kosovë


Gos. Kaltrina Mulliqi 

Stručnjak za obezbeđivanje kvaliteta

Kancelarija:  + 381 (0)38/211 - 991
Faks:      + 381 (0)38/213-433
Email: Kaltrina.mulliqu@rks-gov.net

Adresa: 
Qendra e Studentëve
Rr. "Agim Ramadani"
10000 Prishtinë
Kosovë

Sektor za Kvalifikacije
Gdin. Milot Hasangjekaj

Stručnjak za kvalifikacije


Kancelarija:  + 381 (0)38/211 - 990
Faks:      + 381 (0)38/213-433
Email: Milot.hasangjekaj@rks-gov.net

Adresa: 
Qendra e Studentëve
Rr. "Agim Ramadani"
10000 Prishtinë
Kosovë

 

 

Sector Monitoracije
Znj. Anita Rukovci

Viši službenik za monitoring nakon akreditaciju ISOO

Office:  + 381 (0)211-757
Fax:      + 381 (0)38/212-757
Email: Anita.rukovci@rks-gov.net

Adresa: 
Qendra e Studentëve
Rr. "Agim Ramadani"
10000 Prishtinë
Kosovë